ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות מעוצבות בחיפה

אם אתם מתגוררים בחיפה בוודאי כבר יצא לכם לראות סוגים שונים של פרגולות, הניצבות בחצרות ובגינות פרטיות, במרפסות ועל הגגות. אם כן, סביר להניח שהבנתם שתחת המונח "פרגולה" מסתתרות למעשה אפשרויות רבות, לא רק מבחינת הגודל והחומרים, אלא גם מבחינה עיצובית. חברתנו תלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל בשלבי האפיון והתכנון הראשוניים, על מנת לבנות אצלכם פרגולה המעניקה מענה מושלם לצרכים פרקטיים ואתסטיים כאחד.

איך בוחרים פרגולות מעוצבות בחיפה?

יש לזכור כי בניית פרגולה אינה עניין של מה בכך. מדובר בחלק בלתי נפרד מהבית או הדירה אשר יעניק מענה למרחב החיצוני גם נגד שמש וגם נגד גשם (תלוי בסוג הקירוי שתבחרו). לפרגולה תהיה השפעה דומיננטית מאוד לא רק על השימושיות אלא גם חזות המרחב החיצוני של הבית, וכמובן על ההנאה שלכם. על כן, אם נשים לרגע בצד את כל ההיבטים הטכניים והפרקטיים, הרי שמבחינה עיצובית כדאי לעשות מספר צעדים בסיסיים.

ראשית, נסו להסתכל על פרגולות של שכנים, מכרים ובני משפחה, או בכלל על פרגולות בעיר, ונסו לראות אילו מהן עונות לטעמכם. שנית, היעזרו ברשת האינטרנט ובחנו אתרים כמו שלנו המציגים לראווה "תיק עבודות", כלומר פרגולות בשלל עיצובים וסגנונות. בנוסף, אם אתם רוצים להרגיש יותר בטוחים, ובוודאי אם מדובר בבנייה המהווה חלק משיפו מקיף בבית, כדאי להיוועץ באדריכל או במעצב הפנים המלווה אתכם. לא יזיק גם לעיין במגזינים לעיצוב הבית שלא פעם מקדישים כתבות ותמונות לכל נושא הפרגולות. 

לאחר שקיבלתם כיוון מסוים, כלומר עיצוב העונה על טעמכם, צריך כמובן לבדוק שהוא מתאים גם למרפסת שלכם.

איך מתאימים את הפרגולה לעיצוב המרפסת בחיפה?

 כאמור, יש סוגים רבים של פרגולות מעוצבות בחיפה. לדוגמא, ישנן פרגולות תלויות או עומדות, פרגולות עגולות, רבועות ומלבניות, פרגולות מעץ גושני אורן או אשוח, פרגולות עם כיסוי סנטף, קורות ורעפים, קורות עם עמודים מעוצבים, וכן הלאה. מתוך המבחר העשיר, התאמה למרפסת שלכם צריכה לקחת בחשבון כמה פרמטרים. לדוגמא, יש להבין האם העיצוב המבוקש הוא יותר בכיוון כפרי וים תיכוני, או יותר בכיוון המודרני והאורבאני, שכן הדבר יכול להשפיע הן על בחירת החומרים והן על בחירת הצבעים. או דוגמא נוספת, אם מדובר במרפסת שמעוניינים להוסיף לה צבעוניות ואור מפני שיש לה צבעים יחסית אפרוריים, כדאי לתת עדיפות לצבעים כגון כחול או אדום. כמובן, הפרגולה צריכה להתאים מבחינה עיצובית ופרקטית גם לגודל המרפסת, שלא פעם מוגבלת בשטחה. בכל מקרה, אנשי המקצוע שלנו שיגיעו אליכם לבדיקת שטח מקדימה, יוכלו בהחלט לייעץ גם בנושאים אלו של התאמה לעיצוב המרפסת.

מה חשוב לדעת לפני התקנת פרגולה מעוצבת בחיפה?

לפני שמתקינים פרגולות מעוצבות בחיפה חשוב לזכור שבסופו של דבר הבחירה בידיים שלכם. וכמו בכל בחירה גם כאן יש השלכות. למשל, ישנן פרגולות המצריכות אישור מטעם מהנדס ואחרות לא, והדבר ישפיע על העלויות. בנוסף, בחירה בקירוי יוקרתי שנחשב לנאה יותר כמו רעפים, יתבטא במחיר גבוה יותר. אבל בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא שזו תהיה הפרגולה שלכם, כלומר פרגולה שבאמת מתאימה לטעם האישי ולמה שאתם אוהבים, ולא בגלל שמישהו אמר לכם "מה נחשב" היום.

מה המחיר של פרגולות מעוצבות מעץ בחיפה?

כמובן שפרגולות מעץ הן הבחירה המועדפת בקרב תושבי חיפה שרוצים מענה עיצובי ויפה. פשוט מאוד: אין תחרות ליופיו הטבעי של העץ ולאווירה שהוא יוצר בפרגולה. ולגבי העלויות, אין מחיר אחד עבור פרגולות מעוצבות בחיפה, והדבר תלוי בין היתר בסוג העץ הנבחר, בגודל הפרגולה, בסוג הקירוי, בעובי הקורות, בשטח הפרגולה, בהיותה עומדת או תלויה, ועוד. אנו נשמח לתת מענה לכל שאלה בנושא בשקיפות מלאה ובצורה מסודרת.

למידע נוסף חזור לעמוד הבית >>

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה