ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חידוש דקים בחיפה

עם השנים ולאחר חשיפה ממושכת לחום ולקרינת השמש, לגשם, לחות ורטיבות, דקים בחיפה סובלים מנזקי בלאי. במקרים אלו שירות של חידוש דקים בחיפה המוצע על ידי חברת ברנשטיין יכול להיות הפתרון הטוב והכדאי ביותר.

מה היתרונות של חידוש דקים בחיפה?

על יד חידוש דקים בחיפה תזכו לרענן את חזות הדק שלכם, לחזקו ולייצבו, וכך ייחסך מכם הצורך בהתקנת דק חדש או בבחירת פתרון ריצוף יקר אחר. כמו כן פעולה זו של חידוש דקים מעניקה לדק שכבת הגנה מחודשת מפני פגעי מזג אוויר, סביבה ומפני מזיקים ושומרת עליו לטווח ארוך. בנוסף היא מעניקה לדק שכבר הפך למוכתם ואפור חזות רעננה ואטרקטיבית.

כל כמה זמן מומלץ לבצע חידוש לדק בחיפה?

פעולות חידוש דקים הינן תקופתיות ויש לבצען מידי פעם בהתאם לסוג העץ ורמת עמידותו, מיקום הדק ותנאי הסביבה שלו. בתור התחלה, אופי ותכיפות חידוש הדק מושפע מסוג העץ ממנו הוא עשוי ומידת עמידותו. למשל דק מעץ איפאה הינו חזק, צפוף ועמיד בפני תנאי סביבה ומזיקים, ולרוב יידרש בפחות פעולות חידוש מאלו של עץ אורן רך ופחות קשיח וצפוף.

גם לתנאי הסביבה יש השפעה ישירה על הצורך בפעולות חידוש. למשל, דק שיותר חשוף לחום וקרינת שמש, לגשם, רטיבות ולחות, הצורך לחדש יהיה בתכיפות מרובה יותר מאשר דק המוגן מהשפעות אלו. כמו כן חידוש דק בחיפה מושפע מאופן השימוש בדק, ובין אם הדק סובל מחבלות ושריטות עקב גרירת והנחת חפצים כבדים, וכן אם הדק סובל מכתמים שונים שמקורם למשל בכתמי שמן, כתמי אוכל, בוץ ועוד. חידוש דק גם מושפע ממצב המבנה ותשתיות הדק אשר עם השנים עלולים לסבול משחיקה ובלאי, הניכר למשל  בחוסר יציבות, חלקים רופפים וכדומה. 

למעשה, עבודות חידוש דקים בחיפה יכולות להתבצע פעם או פעמיים בשנה, כל שנתיים ואף כל שלוש שנים. בכל מקרה כדאי פעם בשנה להזמין איש מקצוע שיבדוק את מצבו של הדק ויבחן אם הוא כבר נדרש בעבודות חידוש. יחד עם זאת, במקרים רבים הצורך בחידוש דק הינו גלוי לעין, למשל עקב צבע דהוי, ריבוי של שריטות וחבלות, כתמים על גבי הדק, התפתחות של ריקבון או עובש,  חדירה של מזיקים לדק, חוסר יציבות של קורות וכדומה. במקרים אלו מומלץ להזמין שירותי חידוש דקים כמה שיותר מהר בכדי למנוע הצטברות של נזק לדק ההופך את עבודות שיקומו ליותר מורכבות ויקרות.

כיצד מתבצעת העבודה לחידוש דקים בחיפה?

עבודות חידוש דקים בחיפה כוללות פעולות שונות, ביניהן ניקוי הדק, שיופו וציפוי הדק בחומרים ייעודיים שמגנים עליו מפני מזיקים, חום וקרינת שמש, ולחות ורטיבות, עובש וריקבון. כמו כן חשוב להדגיש כי מדובר בעבודות מורכבות הנדרשות בידע מקצועי וניסיון בתחום, לרבות הכרות עם סוגים שונים של דקים וסוגי עצים המשמשים בהם, מכיוון שלכל סוג של עץ יש דרך טיפול וסוג חומרים מתאים. חשוב להבין כי טיפול לא נכון בדק יכול לא רק שלא להועיל אלא גם לפגוע בדק, באיכותו, חוזקו ועמידותו.

כמה עולה לחדש את הדק בחיפה?

עלויות חידוש דקים אינן אחידות והן משתנות בהתאם לסוג, אופי והיקף העבודות נדרשות. כך למשל, יש הבדל בין עלויות חידוש המורכבות מעבודה בסיסית של צביעת הדק בלכה או שמן, בעוד שהמחיר יעלה אם יש צורך גם בעבודות נוספות, כמו שיוף, החלפת קורות, חיזוק תשתיות, חיטוי הקורות כנגד מזיקים, הסרת של כתמים קשים וכדומה. לכן, בכדי להוזיל עלויות חידוש דק עדיף שלא לדחות אלא לבדוק את המצב כל כשנה, ולבצע עבודות חידוש תקופתיות בסיסיות, שלא אחת מונעות את הצורך בעבודות חידוש יותר יסודיות ומקיפות.

למידע נוסף חזור לעמוד הבית >>

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה