ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בניית דקים בחיפה

בשעה טובה, הגעתם למסקנה ההגיונית שבניית דק בחצר, בגג או במרפסת של ביתכם יעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר לניצול המרחב החיצוני. אבל לפני שאתם מתחילים בהליך חשוב שתדעו שיש מספר שיטות עבור בניית דקים, בין אם באמצעות הברגה סמויה או כדק עם ברגים חשופים. כדי לזכות בכל היתרונות שיש לדק חשוב לבצע את העבודות האלו עם גורם מקצועי, מנוסה ומומלץ בדומה לחברת ברנשטיין. 

מה היתרונות של בניית דקים בחיפה?

לפני שנדבר על בניית דקים בחיפה יש להבין למה בכלל כדאי להתקין דקים. התשובה לשאלה זו מורכבת מכמה סעיפים:

  • דקים מספקים מרחב חיצוני נוח ואסטטי שיכול לשמש למגוון צרכים, למשל כפינת הסבה עם ריהוט גן, כשבילי מעבר, להקפת בריכת שחייה ועוד. כמו כן במידה ומעוניינים ניתן לחפות את הדק עם פרגולה.
  • מי שמבקש לחסוך בעלויות ובטרחה הכרוכים בטיפוח גינה יכול להפוך חלק ממנה למשטח דק אסטטי ושימושי.
  • דקים לגינה או מרפסת בחיפה יעניקו לכם פתרון ריצוף מרשים ואלגנטי המשתלב עם כל סגנון עיצוב, אשר בתכנון נכון יוצר המשך טבעי ורציף של המרחב הפנימי.
  • בימנו ניתן לעצב דקים בסגנונות שונים על ידי בחירה בסוגים שונים של עצים ובצורות שונות של הדק וגימורו.
  • ניתן לבנות דק המתאים לכל הגדרת תקציב, החל מדק יוקרתי עושי מעץ איפאה ייחודי ואיכותי ועד לדק סינטטי פשוט להתקנה וזול לרכישה.
  • הדק מעניק מרחב פשוט וקל לתחזוקה וניקוי אשר עם התקנה מקצועית ונכונה ישרת את בעליו שנים רבות וטובות.

מה חשוב לדעת כאשר בונים דקים מעץ בחיפה?

עבודות של בניית דק בחיפה חשוב לבצע עם חברת מקצועית, מנוסה ומומלצת כחברתנו, הפועלת עם צוות מיומן שעושה שימוש בעצים איכותיים ממקור אמין ונעזרת בציוד מתקדם. חברה שכזו תבטיח את איכות העבודות, עמידותן והתאמתן המלאה לתנאי השטח והצרכים שלכם.

כמו כן, חשוב להכיר את שיטות הבניה השונות של דקים ולבחור בשיטה המתאימה לכם, לצרכים אסטטיים ופרקטיים ולהגדרות תקציב, למשל הברגה גלויה או סמויה. את העבודות עצמן יש לבסס על תוכניות מקדימות הבוחנות את נתוני השטח ונתוני הדק המבוקש, וכן יש לבחור בסוג עץ מתאים מבחינת חזותו, צרכי תחזוקתו ומחיריו. למשל, אורן פיני הינו עץ רך יחסית זול, בעל גוון בהיר, ואילו עץ איפאה הינו עץ קשה, עמיד ויותר יקר, בעל גוון עמוק וכהה.

כיצד לתכנן נכון בניית דק בחיפה?

כאמור, בניית דק בחיפה נדרשת להתבסס על תוכנית מקדימה, מפורטת ומדויקת, המתבססת על בחינת נתוני השטח והדק. בין היתר יש להחליט על מיקום הדק ומידותיו המדויקות. כמו כן יש לבחון את נתוני השטח ובהתאם לבחור בתשתית נאותה, בין אם מדובר בשטח ישר או משופע, שטח חשוף או מרוצף וכדומה, וכן יש לבחון באם הדק יהיה חשוף לשמש, לגשם או רטיבות ועוד, ובהתאם לבחור בסוג עץ ואמצעים להגנתו.

סוג העץ הנבחר וגווניו ואופן הנחת הדק, יושפעו מהעיצוב של המרחב הביתי החיצוני והפנימי, לרבות סגנון עיצובם וצבעיהם והאווירה שמבקשים ליצור, ובאופן שייצור  קשר אחיד ורציף. כך למשל, ניתן לתכנן דק המשתלב בבית בסגנון כפרי בעל מראה וגוון טבעיים, או לבחור בדק המשתלב במרחב בעל עיצוב מודרני עם קו נקי, אחיד ואלגנטי.

מה המחירים של בניית דקים בחיפה?

חשוב לדעת כי מחיר בניית דק אינו אחיד והוא משתנה בהתאם למספר גורמים. קודם כל עלות הדק נקבעת בהתאם לסוג העץ הנבחר, בין אם מדובר בעץ יקר כמו איפאה, עץ יחסית זול כמו אורן פיני או אם בוחרים בדק סינטטי. כמו כן עלות העבודות מושפעת גם מגודל הדק המבוקש, משיטת התקנתו וכן בהתאם למידת מורכבות העבודות עצמן, שיכולות להיות מושפעות מתנאי השטח, רמת גימור מבוקשת ומצורת הדק (דק ישר, עם זוויות, מדרגות, מפלסים וכדומה).

למידע נוסף חזור לעמוד הבית >>

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה