ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בלבד, זאת משום שהעבודה מתבצעת בגובה ודורשת כישורים מיוחדים. בעוד שבתי קומות רבים מדגמנים גגות בטון שטוחים, הרי שבתים פרטיים רבים נושאים בגאווה רבה גגות רעפים, ואין זה מפתיע כלל. הגגות ניתנות לעיצוב מסוגנן, ואתם יכולים לבחור את סוג הרעפים. יחד עם זאת חשוב לזכור כי בשעה שמדובר בגגות רעפים, אתם תזדקקו לאנשי מקצוע שיבצעו את ההתקנה ותיקונים במידה וידרשו.

מתי תזדקקו לשירות תיקון גגות רעפים ?

גגות רעפים אשר נבנו בצורה נכונה הם לרוב עמידים מאוד ודורשים תחזוקה מינימלית. יחד עם זאת, ייתכנו מצבים בהם יהיה צורך לבצע תיקונים שונים בגג עצמו, החלפת רעפים סדוקים או שבורים, חיזוק כל הקונסטרוקציה, איטום ואפילו החלפה של כל הגג כולו. חשוב שתדעו כי כל פרויקט אשר קשור לגג הרעפים שלכם משלב בתוכו גורמים שונים ועבודה מורכבת ומדויקת, על כן, צוות מיומן יהיה מסוגל לבצע עבודות קטנות במספר שעות עבודה, אך בשעה שמדובר על תיקונים נרחבים ייתכן כי התיקונים עצמם עלולים להימשך מספר ימים.

ישנם מספר מצבים בהם תזדקקו לשירות של תיקון גגות רעפים:

  • במידה ומתחילים להיווצר סדקים ברעפים ונדרשת החלפה שלהם.
  • במידה וקיים בלאי של שלדת העץ עליה מונחים הרעפים עצמם. החלשות או ריקבון של שלדת העץ עלול להביא לקריסה של הגג באופן חלקי או מלא, זכרו לשמור על זהירות וליצור קשר למטרת תיקון הגג ברגע שאתם מגלים תקלה כלשהי.
  • מעבר לתיקון תוכלו להזמין גם שירות של ניקוי ותיקון מרזבים במידה והוא נדרש.

מתי מתקנים את הגג ?

הימים החמימים של הקיץ הם זמן טוב לתיקונם של גגות רעפים. יחד עם זאת, בעת החורף, בהפוגות שבין הגשמים, התיקון יהיה יעיל יותר כיוון שיהיה ניתן לזהות בזמן אמת את הנקודות הזקוקות לתיקון, כך העבודה תהיה קלה וממוקדת יותר.

אנו בחברת ברנשטיין פרגולות ודקים נשמח לעמוד לצדכם ולוודא כי גג הרעפים שלכם נמצא במצב באופטימלי ביותר. כל זאת על מנת שאתם תוכלו לזכות בשנת לילה טובה ולהסיר דאגה מיותרת מליבכם.

 

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה