ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תיקון גגות רעפים בחיפה

בברנשטיין פרגולות, אנו מקפידים לספק את השירות המקצועי ביותר לכל סוגי הלקוחות – פרטיים, מוסדיים ועסקיים. בעמוד זה בחרנו לשתף אתכם בתשובות לשלושת השאלות הנפוצות ביותר בנושא תיקון גגות רעפים, במטרה לספק לכם את המידע המקיף ביותר בתחום.

ממה מורכב גג רעפים?

גג רעפים מורכב משני חלקים עיקריים: שלד העץ והרעפים עצמם. שלד העץ מותקן על גג הבית ויוצר משולש הגורם להיווצרות מרחב נוסף בין תקרת הבית לגג הרעפים והוא עליית הגג. על שלדת העץ מותקנים רעפים בצורת שתי וערב. הרעפים מיוצרים בצורה שמאפשרת להם להשתלב זה בזה וליצור משטח אחיד וללא חורים, ללא צורך להדקם יחדיו, לחברם בחומרים מדביקים, לנקבם או לקשור אותם. בנוסף, שיטת ייצור זו מאפשרת פירוק קל ופשוט של הרעפים במקרה הצורך.

באילו מקרים נצטרך תיקון גגות רעפים?

ישנם שני מקרים שבהם יש לדרוש שירות תיקון גגות רעפים בחיפה. המקרה הראשון הוא פגיעה חלקית בגג בצורת חורים או נזקים בחלק מן הרעפים. פגיעות מזג אוויר או נזקים אחרים גורמים לעתים להיווצרות חורים ברעפים ונדרשת החלפה של חלק מהרעפים או של הגג כולו. המקרה השני שבו יידרש תיקון גג רעפים הוא בלאי של שלדת העץ עליה מונחים הרעפים עצמם. שלדת העץ אמורה להחזיק מעמד שנים ארוכות בתנאי שהעץ עצמו איכותי ונשמר בצורה מקיפה וקפדנית. אך, בלאי טבעי, לצד נזקים כאלה ואחרים, יכול לגרור היחלשות של שלדת העץ וכתוצאה מכך לסכנת קריסה של הגג באופן חלקי או מלא.

כשנוצר חשש לאחד משני המקרים הללו, כדאי להזמין איש מקצוע לביתכם שיבדוק את מצב הגג שלכם ויספק הערכת מצב מקיפה.

כמה זמן אורך תיקון רעפים?

במקרים של תיקונים פשוטים, מדובר במספר שעות עבודה. במקרים שבהם יש להחליף את כל הגג יהיה מדובר בדרך כלל ביום עבודה מלא עבור צוות עובדים מיומן. במקרים שבהם מדובר בתיקון של גג גדול במיוחד העבודה יכולה לארוך כמה ימי עבודה מרוכזים.

 

יש לכם שאלה? מתלבטים מהו הפתרון הנכון לגג שלכם?

מעוניינים בהחלפה או תיקון של גג הרעפים שלכם?

אנו כאן בברנשטיין פרגולות זמינים עבורכם בכל עת

במספר הטלפון 04-825-7057

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה