ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות אלומיניום בצפון

רוצים פרגולה לחצר או למרפסת אבל מעוניינים בעמידות יותר טובה מעץ? מחפשים פתרון חיפוי והצללה שיהיה אמין, חזק ואסתטי אך גם יצריך מינימום תחזוקה ויהיה קל לתפעול? אם עניתם כן אפילו לחלק משאלות אלו, פרגולות מאלומיניום הן פתרון חדשני ומתקדם שאנו מציעים לכם לשקול. החברה שלנו פועלת יותר מ-20 שנה בתחום הפרגולות ופתרונות החוץ, אנו חלוצים בתחום עיצוב והרכבת פרגולות אלומיניום בחיפה ומספקים לכם פתרונות איכותיים ומעוצבים, תוך הקפדה על ביצוע מעולה והתאמה אישית מלאה.

למה לבחור בפרגולת אלומיניום?

 הלהיט בתחום כיום הוא ללא ספק התקנת פרגולות אלומיניום בחיפה – זאת הודות לשילוב מאפיינים היוצר חבילה משתלמת ויעילה במיוחד המתאימה למגוון מצבים ותנאי שטח משתנים כמו אלו הקיימים בחלקה הצפוני של מדינתנו. יש כמה סיבות שבעטיין כדאי לכם לבחור בפרגולת אלומיניום:

  • עמידות: השימוש באלומיניום יאפשר לכם להתקין פרגולות אלומיניום בחיפה שיהיו עמידות בצורה נפלאה לאורך שנים ארוכות של שימוש וחשיפה לפגעי מזג האוויר הישראלי. האלומיניום הוא מתכת קלה אך חזקה ועמידה, המונעת חלודה, שחיקה מקרני שמש ושאר המפגעים אשר קיימים בחומרים אחרים, מברזל ועד עץ.
  • אפשרויות גימור מרהיבות: פרגולות אלומיניום לא חייבות להגיע במראה מתכתי, אנו מציעים לכם מגוון אפשרויות גימור, למשל, גימור לבן במראה עץ טבעי וגוונים שונים שיקלעו בדיוק לטעמכם. כל חלקי האלומיניום שמשתמשים בהם בברנשטיין צבועים אלקטרוסטטית לעמידות ללא פשרות.
  • מודולריות קלה: בבנייה נכונה ותכנון מתאים, פרגולת אלומיניום יכולה לאפשר לכם מודולריות נוחה וקלילה – תוספת מרכיבים, הוצאת הקורות לניקוי וכיוצא באלו.
  • מרכיבים מקצועיים:  לא נעשה כלל שימוש בחלקי פלסטיק שעשויים להישחק או להישבר, המבנה חזק ויציב מאוד ולכן לא נוצרים רעשים כאשר הרוח נושבת.
  • מגוון אפשרויות קירוי והצללה: מהצללה חלקית עם קורות אלומיניום בלבד ועד פתרונות קירוי ממונעים ומתקדמים.

מקצועיות ומיומנות בבנייה מאלומיניום

מעבר ליתרונות הרבים של בניית פרגולות אלומיניום בחיפה, כאשר אתם בוחרים לעבוד עם חברת ברנשטיין אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו תוצאות מדויקות ומקצועיות ללא פשרות. בנייה מאלומיניום מחייבת ידע ומיומנויות ספציפיות, כלי עבודה ייעודיים והבנה לגבי חומרים והתאמת המבנה לסביבתו – את כל אלו ועוד אנו מספקים בברנשטיין בכל שלבי התכנון והביצוע. אתם מקבלים מאיתנו יחס אישי לכל פרויקט, התאמה אישית מקיפה ותוצאה סופית שהיא באותה המידה מרהיבה אסתטית והנדסית.

 צרו היום קשר עם חברת ברנשטיין לקביעת פגישת ייעוץ

וקבלת הצעת מחיר מנצחת עבור פרגולות אלומיניום בחיפה –

התקשרו 04-825-7057 ואנו לשירותכם.

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה