ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות אלומיניום בצפון – איכות ועמידות לאורך שנים

פרגולות אלומיניום בצפון מבית היוצר של ברנשטיין נחשבות המילה האחרונה בתחום החיפויים החיצוניים כנגד הגשם והשמש באזור הצפון ובחיפה בפרט. עמידות החומר היא רק חלק קטן מיתרונותיה של פרגולה מאלומיניום, כאשר התנאי ההכרחי הוא תכנית בנייה נכונה ומתאימה לשטח ולמבנה הקיים העומדת בתקנות הבטיחות הנדרשות.

איכות אסתטית בעלת יתרונות

לקוחות רבים המתגוררים בבתים פרטיים ובבתים בעלי מרפסות בוחרים בבניית פרגולות אלומיניום בחיפה מהסיבות הבאות: פרופילים של פרגולת אלומיניום עשויים כולם מאלומיניום ולא מפח או מברזל וצבועים אלקטרוסטטית בצבעים המתאימים לטיב החומר ולמיקום (חוץ ולא פנים). עובדה זו מאפשרת לחיפוי להישמר לאורך זמן למרות פגעי מזג האוויר.

פרגולה אלומיניום אינה מאובזרת בחלקי פלסטיק העלולים להיסדק ולהתעוות בשל החשיפה הממושכת לשמש, והשלבים של הפרגולה מעוגנים בכמה מקומות אל הקורות, עובדה שאינה מאפשרת תנועה המייצרת רעש סטטי בתקופת החורף כאשר הרוח מנשבת. כמו כן, השלבים ניתנים לשליפה מהירה המאפשרת ניקוי נוח.

בנייה מקצועית של פרגולת אלומיניום הינה מכרעת. שיפוע נכון מאפשר את קליטת המים וניקוזם בצורה טובה, ובנייה נכונה מאפשרת חדירה מינימלית של מים במקרים בהם מדובר בפרגולה פתוחה. צפיפות השלבים משתנה בהתאם לצורכי הלקוח תוך שיקולים המתייחסים למידת הצל הרצוי. כמו כן, קיימת האפשרות לדלל בשלבים כדי להתקין סוכה.

אסתטיקה וניידות נוחה באותה החבילה

המראה האקסקלוסיבי והאסתטי אינו בא על חשבון החוזק והעמידות של הפרגולה. פרגולה מסוג זה מאופיינת בשלבים עגולים ונאים ללא פינות וזוויות חדות ונחשבת בטיחותית. על מנת לאפשר נוחות הזזה מאובזרות הפרגולות במסילות אלומיניום נוחות לשימוש על ידי אבזור רגלי הפרגולה במגרעות מותאמות, כך ניתן להזיז את תריסי הגלילה ומסכי הגלילה סביב לפרגולה.

שינויים בעיצוב ניתנים לביצוע על ידי הוספת מצחיות, אבזור דקורטיבי נוסף ולוברים על פי העדפת הלקוח. ניתן למצוא פרגולות אלומיניום בצפון המאופיינות במסגרת אלומיניום במבנה מלבני מוגבה המאפשרת עיצוב אלגנטי תוך הסתרה של חיבורי השלבים והברגים הנלווים. קיימת האפשרות גם לבניית פרגולות מאלומיניום ללא רגליים והתקנת כיסוי המספק הגנה משמעותית כנגד הגשם.

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

חדש – פרגולות לבנות

לגלריית תמונות

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה