ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולות אלומיניום בצפון מחיר

פרגולות אלומיניום בצפון הפכו בשנים האחרונות להיות אחד הטרנדים הפופולריים ביותר. הצפון הירוק ומלא ההרים וגבעות, משמש בתור בית אהוב לאנשים רבים. על מנת שתוכלו ליהנות מהטבע אשר נשתקף מהחצר או מהמרפסת בנוחות ייתכן ותזדקקו לפרגולה איכותית שתגן עליכם מפני השמש הקופחת או מפני הגשם. פרגולות אלו משפרות את מראהו הכללי של הבית כולו ומאפשרות את יצירתה של פינה שקטה ונעימה בה תוכלו לשבת בניחותא בכל רגע שתרצו.

כל היתרונות של פרגולות אלומיניום בצפון

פרגולות אלומיניום בצפון מאפשרות לכם להשיג את פתרון ההצללה האולטימטיבי! היתרונות של התקנת פרגולות מסוג זה כוללים בין היתר:

  • עיצוב חדשני – כל אחד מאתנו הוא שונה ומיוחד, כך שאין סיבה שהפרגולה שלכם תראה בדיוק כמו זו של השכנים. קיימים מספר עיצובים לפרגולות אלומיניום וגם אותן כיום ניתן לצבוע באמצעות טכנולוגיות חדישות ולהעניק לפרגולה מראה שונה ומקורי.
  • עמידות – פרגולות אלומיניום בצפון עמידות במיוחד בפני חלודה. דבר זה מבטיח כי הפרגולה תשרוד בצורה טובה לאורך זמן, בשמש ובגשם, מבלי שהמוטות יפגעו.
  • מתכת קלה – אלומיניום היא אחת המתכות הקלות אשר משמשת לצרכים שונים. הודות למשקל הנמוך של פרגולה מאלומיניום, היא מתאימה במיוחד למרפסות מבלי להכביד על הקיר או רצפה עליה עומדת.

פרגולה חסכונית לטווח הארוך

חשוב לציין את העובדה כי פרגולות אשר עשויות מאלומיניום הן פתרון הצללה חסכוני, הן שורדות לאורך זמן ואינן מאבדות מחוזקן או מהיופי שלהן לאורך השנים. מעבר לכך, פרגולות מסוג זה אינן דורשות תחזוקה כמו פרגולות העשויות מעץ. העמידות של האלומיניום מבטיחה כי הפרגולה תשמור על צורה ועיצובה לאורך זמן . יחד עם זאת חשוב לזכור כי ישנה חשיבות למיקום הפרגולה, זאת מפני שבמיקומים טופוגרפיים מורכבים תחת תנאי מזג אוויר מסוימים, כמו רוחות חזקות, היא עלולה להתפרק ולהתעופף.

אנו בחברת ברנשטיין פרגולות ודקים פעילים בתחום החל משנת 1992, ומאז מספקים פתרונות איכותיים ומעוצבים לפרגולות ודקים לכל מטרה בהתאם לצורכי השטח, לסגנון הבית ולטעם האישי של הלקוח. צרו קשר עוד היום בכדי לגלות את כל היתרונות והחסרונות של פרגולות אלומיניום בצפון.

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה