ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת מעץ: עצות, טיפים ומידע חשוב

פרגולות למרפסת מהוות תשובה נפלאה לכל בית פרטי המעוניין ביצירת מרחב נעים למנוחה ולמשחק בגינה ובחצר. פרגולה מעץ נחשבת מוצר דקורטיבי, איכותי ועמיד המוסיף לעיצוב מרחב המחייה נוי ויופי. תכנון מראש, בנייה מקצועית ואחריות התקנה מספקים איכות חיים פרקטית לצד אסתטיקה יפהפייה. פרגולה עשויה לרוב מעץ אורןמעץ גושני או מעץ דו שכבתיהאורן מקנה מראה עדין לעומת העץ הגושני המקנה מראה מסיבי יותר והעץ הדו שכבתי מעשיר את המרחב בעיצוב נקי ומהודר.

טיפים מבעלי מקצוע מוסמכים

מבנה הצללה כדוגמת פרגולות למרפסת אמור להתאים לצורכי בני הבית. שיחה באשר לדרישות המבנה מלווה את הביקור של נציג העסק בבית הלקוח. ההתאמה נוגעת ברמת הפרקטיקה ובחלום העיצובי. שלבי התכנון של פרגולות למרפסת שמש מהווים את הבסיס להתקנה ולשלב הקירוי, ותכנון בעלי ניסיון בתחום, בשקיפות מלאה מול הלקוח, מונע עוגמת נפש מיותרת בעתיד.

לעתים נדרש אישורו של מהנדס הבית לבניית פרגולה למרפסת, ומוטב לברר את הנושא עוד בשלב התכנון, לפני ההשקעה הכספית, משום שאישור כגון זה עלול להשפיע על מחיר ההתקנה. מקרה כגון זה יכול להיווצר כאשר עולה הצורך בבדיקת הקונסטרוקציה בשל חיבור המותחנים של הפרגולה לתשתית הבטון. בין היתר נבדקים פרמטרים כגון משקל הפרגולה ושיטת הבנייה של הבית.

פרגולה למרפסת מעץ – הגנה ושימור

חשוב כי קורות הפרגולה יעברו טיפול המגן על חומר הגלם. בתהליך האימפרגנציה מחוטא העץ ומועשר בחומר המגן עליו מפני לחות, מזיקים, נזקי מזג אוויר וריקבון. מומלץ לעשות שימוש בקורות שעברו תהליך זה גם אם מדובר בפרגולה מקורה (חשוב לברר לגבי יתרונות וחסרונות באשר לקירוי המומלץ לסוג הפרגולה ואפשרויות העיצוב הקיימות). כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע באשר למריחת זפת המומלצת על חלקי העץ שיהיו חשופים למים באופן קבוע.

המראה האסתטי יתקבל כאשר קורות העץ ישויפו וישומנו על ידי חומר מתאים, והתחזוקה הנדרשת שתלווה את הפרגולה בעתיד, תשמור על עמידות הקורות ועל מראן הרענן (צביעה תקופתית בשמן בהתאם להוראות מתקיני הפרגולה בהתאם לסוג העץ).

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

חדש – פרגולות לבנות

לגלריית תמונות

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה