ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חידוש דקים

משטחי דק בתור ריצוף חוץ מאפשרים יצירת מראה חמים ונינוח בכניסה לבית או בשהייה בחצר. בשעה שמשטחי הדק יכולים להיות מיוצרים מחומרים שונים, הרי שכל אחד מהם עלול לסבול בסופו של דבר מבלאי כתוצאה מהשנים שעברו. על כן, חידוש דקים הוא מענה מצוין לבעיה זו.

חשיבות חידוש דקים

חידוש דקים היא פעולה שיש לבצע מפעם לפעם במטרה לשמור על הדק מפני מזיקים שונים ופגעי מזג האוויר. הדק הרי חשוף בצורה תמידית לשמש, לגשם, ללחות ורטיבות אשר יכולים להביא לשחיקה ובלאי מוקדמים של העץ. על כן חידוש הדק הוא צעד מומלץ שיש לנקוט בו. תהליך החידוש כולל ניקוי, שיוף וציפוי קורות הדק בחומרים מיוחדים אשר יחזירו לו את הגמישות הטבעית שלו ויגנו עליו מפני קרניה המזיקות של השמש. החידוש יגן על הדק גם מפני חדירה של גשמים ולחות לתוך הקורות, כן ניתן יהיה להימנע מעובש וריקבון של הקורות.

חשוב לזכור כי תהליך חידוש דקים הוא מורכב ודורש היכרות מעמיקה עם סוג העץ ממנו בנוי הדק , החומרים השונים איתם עובדים וכל שיטות העבודה הנכונות אשר ישיבו לדק שלכם את המראה הרענן והחדש שלו. על כן חשוב לוודא כי האדם אשר מבצע את החידוש הוא איש מקצוע מנוסה בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים כי הדק שלכם נמצא בידיים מיומנות אשר לא יפגעו באיכות שלו עם חומרים מסוכנים, אלא ישיבו לו את החיות שלו בעזרת עבודה מנוסה ומקצועית.

משיבים לדק את החיים

את פעולת החידוש יהיה צורך לבצע מפעם לפעם, אין תקופת זמן מוגדרת מראש כיוון שיש גורמים רבים ושונים שיכולים להשפיע על עמידותו של הדק ולא ניתן לחזות את כולם מראש. יחד עם זאת, ישנה המלצה כי אחת לשנה בערך תתבצע בדיקה של הדק במטרה לבחון האם דרוש חידוש לדק שלכם. כך תוכלו לשמור על תקינותו ולהבטיח כי הדק יעמוד לשירותכם לאורך זמן רב. אנו בחברת ברנשטיין פרגולות ודקים נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע במשימת חידוש הדק שלכם.

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה