ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דק סינטטי

רבים בוחרים דקים במשטחי דק בתור ריצוף חוץ לרחבת ביתם. בעוד שבעבר אנשים התקינו דקים העשויים מעץ בלבד, הרי שהיום, לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, ניתן למצוא סוגים שונים של דקים בתוכם גם דק סינטטי, אשר יכול להגיע במחירים נמוכים יותר ולהציע מגוון של תכונות מרשימות. דק סינטטי הוא קל, פשוט ונוח מאוד להתקנה, אך חשוב לזכור כי זו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום.

דק סינטטי – ידידותי לסביבה ולתחזוקה

דק סינטטי עשוי לרוב משילוב של פולימרים ממוחזרים עם שבבי עץ או שכבות של פי. וי. סי. היחסים של חומרי הגלם והשילובים שלהם תלויים בארץ הייצור של הדק והחברות המייצרות אותו. הנקודה החשובה מכל היא כי הדקים הללו יכולים לשמש אתכם נאמנה למשך שנים בתחזוקה מינימלית של המשטח.

דק סינטטי הוא עמיד, קל לניקוי, בעל מראה מרהיב של עץ ואינו דורש זיהום סביבתי וכריתת עצים לשם ייצורו. בעוד ניתן לראות כי בתי מגורים ומשרדים רבים בוחרים לאחרונה להעניק תחושת חמימות ביתית לעיצוב הפנים, הרי שמגמה זו גלשה גם אל החוץ. דק סינטטי מחכה את מראהו של עץ אמיתי בכדי ליצור אווירה מיוחדת במינה. צרו קשר עוד היום עם חברת ברנשטיין פרגולות ודקים על מנת לגלות את כל היתרונות והחסרונות של כל סוגי הדקים.

התקנת דק על ידי מקצוענים בלבד

אנשים רבים מתפתים להתקין את הדק שלהם בעצמם, זאת מתוך אמונה כי ניתן לחסוך הוצאות כלכליות על פעולה זו. הדבר שחשוב לזכור הוא כי אין תחליף אמיתי לעבודה מקצועית ומיומנת. שהרי רק מתקין מקצועי יצליח להימנע מטעויות שאנשים לא מיומנים עלולים לבצע. בהתקנה מקצועית על ידי חברת ברנשטיין פרגולות ודקים, נוכל למנוע בעיית בסיסים רעועים או אי התאמה בין החלקים השונים. התקנת דק על ידי אנשי מקצוע תוכל לדאוג גם להסתרת הברגים, חיסכון בחומר ואף פתרון בעיות מבניות בצורה אלגנטית ומנוסה יותר.

 

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה