ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דק למרפסת

אחת הדרכים הבטוחות ביותר ליצור משטח מרהיב מחוץ לבית היא התקנת דק למרפסת. לאחרונה ניתן לראות כי זו הפכה להיות בחירה פופולרית במיוחד בקרב אנשים שונים. כך שבמידה ואתם מעוניינים להכניס את האלמנט העיצובי והפרקטי למרפסת שלכם, בחירה בדק איכותי היא הבחירה הנכונה עבורכם.

יתרונות ההתקנה של דק למרפסת

דק למרפסת יכול להיות בנוי מחומרים שונים, חומרים טבעיים כמו עץ – אותם ניתן לשחזר, לתחזק ולהחיות לפי הצורך. ודק בעשוי מחומרים סינטטיים – אשר יהיה דק חסכוני יותר, אך לא ניתן לשחזור או לתחזק אותו.

חלק מהיתרונות של הוספת דק למרפסת שלכם יכללו גם:

  • תחזוקה פשוטה – את הדק קל מאוד לנקות, אין צורך להשתמש בחומרי ניקוי מרוכזים או לשפשף במרץ כל פינה בדק. כל מה שיש לעשות הוא לטאטא את הדק ובמקרה הצורך סמרטוט אוו צינור מים יעשה את העבודה.
  • תחושה נעימה – המגע של דק העשוי מעץ הוא נעים במיוחד וניתן ללכת עליו ללא נעליים. הוא אינו מתקרר בצורה חדה כמו רצפות האבן שבבית בחורף ומאפשר הליכה יחפה ללא בעיות. דק סינטטי לעומת זאת מתחמם מאוד בקיץ ולא ניתן יהיה ללכת עליו יחפים.
  • עיצוב ואווירה – המראה היוקרתי והמעוצב אשר דק למרפסת יכול ליצור בביתכם הוא ללא ספק הדבר עליו חלמתם מזה זמן רב.

חשוב לציין כי בעת התקנה נכונה ומקצועית של הדק אתם תוכלו ליהנות ממשטח מעוצב אשר הונח במקומו בצורה מדויקת. דבר אשר ימנע בוודאות בעיות של בסיסים רעועים או קורות שמונחות לא במיקום המדויק שלהן.

עמידות ותחזוקה

במידה והמרפסת שלכם חשופה רוב היום לשמש, הרי שהדבר ישפיע על בחירת סוג חומרי הגלם מהם ייבנה הדק. בחירה בחומרים עמידים יותר לשינויי טמפרטורות, לחות ומים, תבטיח כי הדק החדש שלכם יחזיק מעמד בצורה טובה לאורך זמן. כך גם התחזוקה כללית של הדק תהיה נמוכה יותר ותדרוש מכם פחות מאמצים. אנו בחברת ברנשטיין פרגולות ודקים נשמח להסביר לכם על כל האפשרויות אשר עומדות בפניכם. לחברתנו ניסיון בתחום החל משנת 1992, אותו נעמיד לרשותכם לצד הידע המקצועי והמיומנויות השונות של הצוות המנוסה שלנו.

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה