ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דק לגינה

דק לגינה יכול למלא מספר מטרות, הוא תורם לעיצוב הכללי של הגינה והוא מציע פתרון פרקטי לכל אדם אשר יפקוד את הגינה שלכם. הדק יהיה לרוב עשוי מעץ או מחומר אחר בעל מראה של עץ טבעי. זאת מפני שהדק יהיה ממוקם בפינת הטבע הקטנה שלכם, כך שהוא צריך להשתלב עם העיצוב ולהקנות תחושה טבעית, חמימה ונעימה לכל באי הגינה. הדק ישתלב בצורה יוצאת דופן עם עיצוב החוץ שלכם ויאפשר את שילובו כפינת משחקים לילדים או פינת ישיבה למבוגרים.

כל היתרונות של דק לגינה

התקנה של דק לגינה מאפשרת יצירה של סביבה מעוצבת באופן מיידי. בין אם מדובר על פינת משחקים, חיפוי מסביב לבריכה או ג'קוזי או אפילו המרפסת, דק לגינה מאפשר יצירת אווירה נעימה וטבעית. יתרונותיו של הדק בגינה שלכם הם רבים וכוללים בין היתר:

  • שדרוג מיידי של מראה הגינה שלכם לסגנון יוקרתי ואלגנטי בו זמנית.
  • בעל עמידות מיוחדת לפגעי מזג האוויר. זאת מפאת העובדה כי הוא נועד לשימוש חוץ.
  • התקנתם של הדקים מתבצעת מעל האדמה על קורות עץ או מתכת. עובדה זו למעשה מרחיקה את קורות הדק מהאדמה ועל כן הן לא ניזוקות מהעשבים, הקרקע והלחות שבה.

חברה מנוסה להתקנת דקים בצורה מקצועית

בעוד עבודת ההתקנה עלולה להיראות לאנשים מסוימים כפשוטה וקלה מאוד, הרי שיישנה חשיבות רבה לביצוע ההתקנה עצמה על ידי אנשי מקצוע מנוסים בלבד. שהרי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי העבודה התבצעה כשורה ולא צפויות להתגלות תקלות שונות כמו בסיסים רופפים או קורות עץ שאינן מהודקות למקומן כראוי.

חברת ברנשטיין פרגולות ודקים והצוותים המקצועיים אשר היא מעסיקה מעודכנים בכל החידושים בארץ ובעולם בתחום בניית הפרגולות והדקים הן ברמת חומרי הגלם והן ברמת הציוד החדיש. איכות המוצרים מכבדת את העסק בגאוות יחידה ברורה, והכלים העומדים לרשות הצוותים מאפשרים עבודה יעילה, מקצועית ומדויקת.  

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה