ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דק לגינה ולמרפסת

דק לגינה – פתרון מצוין לעיצוב נוח ודקורטיבי

אחד מפתרונות חיפוי הקרקע המומלצים, במיוחד בישראל, הוא דק המהווה מרחב נוח לפעולה, אסתטי ועמיד לאורך שנים. התקנת דק בגינה מאפשרת ניצול מרבי של השטח תוך השקעה ראשונית בלבד. בסיס בטיחותי העומד בתקנים ורמת גימור גבוהה מאפשרים הנאה לטווח ארוך.

דק למרפסת – פתרון חסכוני לכל עונות השנה

התקנת דק למרפסת או לגינה על ידי חברה מקצועית מבטיחה את עמידות המוצר בכל עונות השנה. אחריות ההתקנה מלווה את השירות של הצוות המקצועי. כאשר מדובר בגינת נוי הכוללת דשא, ברור כי נדרשים טיפול ותחזוקה קבועים על ידי גנן מקצועי (דישון, טיפול במזיקים, כיסוח ומערכת השקיה). במקרה זה עלות השימוש ועלות ההנאה גבוהות. בנוסף, המשחק והישיבה על הדשא גוררים אחריהם לכלוך אל תוך הבית.

דק לגינה הוא פתרון מעשי החוסך בהוצאות החודשיות לכל משפחה. אחזקה נמוכה ודקורציה גבוהה משמרים את מקומו של הדק כאחד הפתרונות המוקבלים יותר כיום כחיפוי קרקע. הדק נוח לניקוי (שטיפה קלה במים ללא חומרי ניקוי), עמיד בשמש ובגשם, מתייבש במהרה ומותאם לכל קרקע לאחר פילוס מתאים.

תוספות דקורטיביות על דק

מרפסת דק משמשת כאזור משחק נוח לילדים ואזור מנוחה מפנק. דק למרפסת בעיצוב מתוכנן מראש יכול לשלב גם אדניות מאותו סוג עץ, ובכך להשלים תמונה עיצובית דקורטיבית יפהפייה. אחד היתרונות הבולטים של דק במרפסת הוא בכך שניתן ליצור לכל פינה את מרחב הדק המתאים לה על ידי התאמת אורך הקורות. מדרגת דק לאורך גינה יכולה לשמש כמקום נוח לישיבה גם במקומות צרים.

דק לגינה – סוגי עצים

מגוון האפשרויות העומד בפני הצרכן הינו רחב: אורן, איפאה, גרפרה, איטוובה, מטיק, בורמזי סינטתי, קומרו, מטיק, אירוקו, במבוק וסינתטי (משבבי עץ וחומר פלסטי). הבחירה מבוססת על עלות מתוכננת, צבע עדיף, תחזוקה נדרשת, נוחות עבודה (אם מדובר בבנייה עצמאית) ועמידות בתנאי מזג אוויר. מקצוענים בתחומם יוכלו לסייע בבחירה בעץ המתאים בהתאם לצרכים, לתנאי השטח ולהשקעה הכלכלית המתוכננת.

רוצים להתאים את החיפוי הנכון לפרגולה המתוכננת או הקיימת?

 

לגלריית תמונות

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה