ברנשטיין פרגולות ודקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דקים בחיפה

דקים בחיפה – מי באמת מגיש שירות מקצועי עם תעודת אחריות?

אנשי מקצוע המספקים שירותי בניית דקים בחיפה או דקים בצפון מבצעים את עבודתם על פי רוב בפריסה ארצית. אתר הבית המציע את השירות מהווה את כרטיס הביקור שלהם. הניסיון והידע בתחום, סבירות שיהיו מובלטים לעין. משוב חיובי של גולש הוא למעשה השארת הפרטים המזהים להמשך פעילות. אילו קריטריונים אכן מצביעים על איכות עבודה, על ניסיון “עם קבלות” ועל שירות מקצועי? קבלו מורה נבוכים, כולל טיפים, לאיתור העסק המוצלח ביותר בתחום.

 איכות ללא תחרות

התחרות עומדת על כיסו של הלקוח. כמו בכל תחום גם במקרה זה ייתכנו מבצעים והנחות מיוחדות. משום שמדובר בלקוח שאינו מבין בנושא, הרי שהנחה על קורות אלו או אחרות תקרוץ לו, אם כי ההבנה לגבי איכות הקורות תהיה ממנו והלאה. ואכן, חשוב להבחין בין קורות איכותיים לבין קורות באיכות ירודה יותר.

לדוגמה, עץ אורן ניחן בעיניים על גבי הקורות ויש המוצאים מראה זה כדקורטיבי ויפה. חשוב לבדוק את “מספר” הקורה. איכות קורות האורן נמדדת במספרים ונקבעת על פי מספר העיניים. רמה חמש שייכת לקורות האורן מהעץ הפיני שנחשב איכותי. מבצע על קורות עץ ברמה שונה (מספור שונה) יכול להיות אטרקטיבי לכיס, אבל לטווח ארוך ייתכן ולא יהיה אטרקטיבי לעין.

 ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אחד האלמנטים הגורמים לעסק המתקין דקים בחיפה להיות מוביל בתחומו הוא השירות. חלק מהשירות הוא מתן אחריות התקנה שמאוד חשובה. מעבר לאחריות זו נדרשת התנהלות עבודה נכונה שחייבת בזמן עשייה כדי לייצר את התוצאה המיטבית, ולמה הכוונה?

לדוגמה: דק אורן, הינו הדק הפופולרי ביותר בארץ בשל עלותו הנמוכה כחומר גלם ונוחות העבודה עמו, אך חשוב לדעת כי הוא דורש תחזוקה נכונה וטיפול ראוי לאחר ההתקנה ובעתיד. קורות העץ דורשות תהליך חיטוי המאפשר את ההגנה הנדרשת כנגד מזיקים, לחות וריקבון. לאחר תהליך זה יש צורך במשיחת הקורות בשמן המיועד לעץ רך, אבל מהירות פעולה, שאולי מסיימת את תהליך ההתקנה עבור המתקינים, אינה מומלצת עבור הלקוחות.

השמן יכול להימרח רק לאחר שחומר החיטוי יבש לחלוטין, כלומר לאחר שבועיים עד חודש מרגע ההתקנה. אם מבוצעת מריחה מוקדם מדי, עלולות העיניים של האורן להפריש שרף שקשה להסרה. מעבר לזה, הצבע, בשלב בו הקורות עדיין אינן יבשות מתהליך החיטוי, אינו נקלט היטב.

עבודות נוספות בתחום

קידום אתרים בחיפה
קידום אתרים בחיפה